Лазня «Nemo» №5

Амур-Нижньодніпровський район
вул. Бєляєва, 2
М Проспект Свободи

«Nemo» – класична фінська сауна, яку варто відвідувати з найближчими людьми. Це можливість не лише зміцнити здоров'я, а й сімейні чи дружні стосунки, оскільки перебування у парній зближує. Формат закладу саме приватний – 6 осіб. У фінській сауні повітря зазвичай сухе, але сильно прогріте (від 80 до 100 градусів). Однак заборони на невелику кількість пари немає, головне не переборщити, адже за високої вологості температура відчувається сильніше.

Розраховувати час перебування у парній варто з урахуванням особливостей здоров'я. Прогрівання по 5-10 хвилин варто чергувати з відпочинком. Фіни вважають, що відвідування сауни має супроводжуватися зануренням в озеро. У місті з водоймищами складно, тому «Nemo» пропонує більш сучасний варіант для занурення - басейн. Контраст температур води та повітря в парній моментально підбадьорить. Також водні процедури гарно зміцнюють імунітет, тому не варто ними нехтувати.

Завершальним етапом має бути повне розслаблення. Для цього в Nemo є затишна зона відпочинку, де можна спокійно поговорити, подивитися телевізор і обов'язково заповнити баланс рідини мінеральною водою або чаєм. Усі нюанси відвідування сауни можна уточнити у адміністратора під час бронювання. Робити це краще заздалегідь, особливо якщо планується відпочинок на вихідні або свята.

Вид парної: фінська сауна

Місткість:
6 чол.

Аква зона: басейн

Послуги: кімната відпочинку

Розваги: cупутникове тб

Оцінка

Нормально 4
Інтер'єр
Чистота
Обслуговування
Ціна / якість
Зручності
На підставі 3 відгуків
  • Час роботи:
  • ПН: цілодобово
  • ВТ: цілодобово
  • СР: цілодобово
  • ЧТ: цілодобово
  • ПТ: цілодобово
  • СБ: цілодобово
  • НД: цілодобово

Відгуки (3)

Гаразд.


Александр Ямпольский
28 листопада 2021 у 15:32

На один раз


Олег Сухий
15 жовтня 2021 у 14:10

Сауна досить хороша для своєї ціни. Є басейн і звичайна парна, хоча вона не дуже велика. Тут досить чисто, але не завадило б трохи підправити обстановку. Жінка, яка керує цим місцем, дуже мила. Раджу сходити сюди, якщо у вас не так багато грошей і ви збираєтеся невеликою компанією.


Владислав
15 січня 2021 у 00:52